GDE JE "ULOŽENA" MILIJARDA EVRA?! SNP Crne Gore, nakon poslednjih podataka o socijalnom stanju građana na severu države
PODATAK da je u čak 16 crnogorskih opština broj penzionera veći od broja zaposlenih, u osam opština nezaposleni su brojniji od zaposlenih, dok u tri opštine ima više korisnika socijalne pomoći nego radnika, najbolje govori kakav je rezultat tridesetogodišnje vladavine DPS i njenih satelita, saopšteno je iz SNP Crne Gore, dela vladajuće koalicije u državi.

Marković je sever nazvao velikim gradilištem / Foto S. Matić
Oni ističu da ovako izgleda "ravnomeran" regionalni razvoj po meri DPS.
- Ovde je neophodno podsetiti na "čuvenu" izjavu bivšeg premijera Duška Markovića iz jula 2019. da je u severni region uloženo milijardu evra i da je sever veliko gradilište Crne Gore. Postavljamo pitanje gde su ti veliki projekti i neverovatne investicije i kako se desilo da kvalitet života građana severa nije nimalo poboljšan? Prema dostupnim podacima, jedino je rastao broj nezaposlenih i korisnika socijalne pomoći, dok nije učinjeno gotovo ništa kako bi se pospešilo zapošljavanje i otvaranje novih radnih mesta. kažu iz SNP.
-Razvoj severa mora biti jedan od prioriteta svake vlasti, kako bi se ljudima koji žive na ovom području konačno omogućio dostojanstven i pristojan život. Prvi preduslov za to je izgradnja saobraćajne, energetske i druge infrastrukture bez koje nema razvoja, napretka i boljeg standarda za naše građane na severu.

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)