ZAPLENJENO 37 KILOGRAMA KOKAINA: Albanski državljanin uhapšen na graničnom prelazu Debeli brijeg

SLUŽBENICI granične policije i Uprave Carina jutros su na graničnom prelazu Debeli brijeg kontrolom vozila marke VW albanskih registarskih oznaka, pronašli više od 37 kilograma kokaina.

ЗАПЛЕЊЕНО 37 КИЛОГРАМА КОКАИНА: Албански држављанин ухапшен на граничном прелазу Дебели бријег

Foto Ilustracija

Kako saznaju "Novosti", zbog krijumčarenja kokaina uhapšen je 55-godišnji Petrit Subaši, albanski državljanin. Sa njim u automobilu su bili još 50-godišnji E.S. i 18-godišnji S.S., takođe državljani Republike Albanije.

Sagovornik "Novosti" objašnjava da je kokain bio upakovan u 35 paketa, i smešten u specijalnom bunkeru napravljenom na vozilu, kojim je osumnjičeni planirao da napusti Crnu Goru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo