VUČIĆ RAZGOVARAO SA MANDIĆEM I KNEŽEVIĆEM: U fokusu ekonomski oporavak severa Crne Gore
IZ DEMOKRATSKOG fronta saopšteno je da su dvojica lidera tog saveza Andrija Mandić i Milan Knežević razgovarali danas u Beogradu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem o aktuelnoj situaciji u regionu i ocenili "da mir i stabilnost na Balkanu nemaju cenu".

Foto: D. Milovanović/Arhiva VN/Jutjub/Skupština Crne Gore
- U otvorenom razgovoru i prijateljskoj atmosferi Andrija Mandić i Milan Knežević su predočili predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću niz ekonomskih i investicionih projekata za sever Crne Gore, koji bi, uz podršku Srbije, u značajnoj meri obezbedili ekonomski razvoj ovog dela naše države, zaposlili veliki broj građana i omogućili povratak raseljenog stanovništva u nekadašnje industrijske gradove - navodi se u saopštenju.

Foto: V. K.
Foto: Tanjug
Lideri DF-a su, dodaje se, još jednom apostrofirali značaj regionalne inicijative Otvoreni Balkan i pritom jasno saopštili da Crna Gora treba da bude njena članica, jer samo kroz regionalno udruživanje i ukidanje granica Crna Gora može razvijati svoje primarne grane privrede, ali i započeti obnavljanje nekadašnjih privrednih giganata, koji su uništeni pogubnom trodecenijskom vladavinom DPS-a, prenose podgoričke Vijesti.
BONUS VIDEO:
POLITIČKA KRIZA U CRNOJ GORI: Protest građana Nikšića

ZASTRAŠUJUĆE: Udar Iskandera ubio 70 pripadnika VSU, objavljen snimak (VIDEO)
RUSKA vojska je nanela udar operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ na kamp za obuku ukrajinskih snaga u Sumskoj oblasti, pri čemu je, prema navodima Ministarstva odbrane Rusije, ubijeno do 70 pripadnika Oružanih snaga Ukrajine (VSU), uključujući 20 instruktora.
20. 05. 2025. u 21:12

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (1)