KRAO SKI-OPREMU: Razrešene krađa ne skijalištima u Kolašinu
ZBOG sumnje da je izvršio krivično delo krađa u produženom trajanju, službenici Uprave policije su u Kolašinu uhapsili R. A. iz Kolašina.

Foto: Uprava policije Crne Gore
Kako se sumnja, on je od početka 2022. godine u više navrata sa skijališta u Kolašinu krao ski-opremu koju su vlasnici odlagali prilikom boravka u ugostiteljskom objektima.
- Otuđeni predmeti su pronađeni i biće vraćeni vlasnicima - saopštila je policija.
BONUS VIDEO:
KRIZA KOJA BRINE CEO SVET: Da li će narasle tenzije oko Ukrajine eksplodirati u rat?
Preporučujemo

OSUMNjIČEN ZA KRAĐU SKI-OPREME: Uhapšen zbog pljački na skijalištu u Kolašinu
18. 02. 2022. u 13:01

PRIJAVA ZBOG ZELENAŠTVA U BERANAMA: Pozajmio 4.000 evra, ugovorio ogromnu kamatu
18. 02. 2022. u 14:01

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)