NOVOIZABRANE sudije Vrhovnog suda, njih 11, šest Apelacionog suda Crne Gore i predsednik budvanskog suda za prekršaje potpisali su tekst svečane zakletve pred članovima Sudskog saveta.
ZBOG tri podignuta prsta, državljanin Srbije Goran Tirnanić koji živi u Beču, odlukom prekršajnog sudije u Podgorici Slavice Jovović kažnjen je sa 1.200 evra!
ZBOG sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga u Bijelom Polju je uhapšen M.B. (20) iz ovog grada.
Rendgen aparat za Bolnicu Meljine, vredan oko 92 hiljade evra sa PDV-om kupiće Opština Herceg Novi i tako obezbediti bolju zdravstvenu zaštitu i potvrditi brigu za osavremenjavanje ove značajne zdravstvene ustanove.
CRNOGORCI, bliski bivšem DPS režimu, kao i pristalice te partije i ostalih iz takozvanog suverenističkog bloka, Dan nezavisnosti Crne Gore 21. maj, proslavili su u restoranu „Grahovac“ u nikšićkoj mesnoj zajednici Grahovo, koji, po nezvaničnim saznanjima pripada odbeglom policajcu Ljubi Miloviću, „desnoj ruci“ šefa kavačkog klana Radoja Zvicera.
Komentari (0)