UPRAVA POLICIJE: Izborni dan u Ulcinju i Beranama protekao mirno, nije bilo hapšenja

IZ UPRAVE policije su saopštili da je sa stanovišta javnog reda i mira, izborni dan u Beranama i Ulcinju protekao mirno i nije bilo registrovanih krivičnih dela u vezi sa zloupotrebom izbornih prava.

УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ: Изборни дан у Улцињу и Беранама протекао мирно, није било хапшења

Foto UP

 Naveli su da nisu lišili slobode bilo koga.

- Službenici Uprave policije su u Ulcinju, preduzimajući redovne policijske aktivnosti, legitimisali pet osoba i od pet građana prikupili obaveštenja (pri čemu su trojica bili među legitimisanima). U Beranama su od šest osoba prikupili obaveštenja u svojstvu građana, legitimisali dve osobe i izvršili jedan pretres stana, saopšteno je iz Uprave policije.

U saopštenju se zaključuje: "Pripadnici Uprave policije su tokom održavanja lokalnih izbora u Beranama i Ulcinju postupali zakonito i profesionalno, a sve u cilju obezbeđenja jednake zaštite lične i imovinske sigurnosti građana, prava i sloboda". 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

REMI PO MERI! Japan i Švedska podelili bodove i otišli u nokaut fazu Svetskog prvenstva!