ODLUKA O MANJINSKOJ VLADI: U toku sednica Glavnog odbora - da li će SNP Crne Gore pogaziti svoju reč i vratiti se u Milove skute?
U PODGORICI je počela sednica Glavnog odbora Socijalističke narodne partije Crne Gore.

Arhiva Novosti
Na njoj će biti donera odluka o tome da li će, posle razmatranja strukture manjinske Vlade, programskih prioriteta, sporazumu o političkim principima i o partijama koje će učestvovati, o participiranju SNP u Vladi, u kojoj je mandatar Dritan Abazović najavio i učešće Socijaldemokratske partije.
Inače, SNP je ranije saopštila da neće biti deo Vlade u kojoj su DPS, SD i SDP, ali je predočena mogućnost da ta partija nađe mesta u Vladi, obzirom da je pre nekoliko godina istupila uz koalicije sa DPS.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)