SOLIDARNOST PREDSEDNIKA OPŠTINE BUDVA: Carević donirao martovsku platu za lečenje sugrađanke
PREDSEDNIK opštine Budva Marko Carević nastavio je sa praksom doniranja svoje zarade porodicima i pojedincima koji su u teškoj životnoj situaciji. Martovsku platu Carević je donirao sugrađanki kojoj je novac bio potreban za nastavak lečenja .

Foto: M. Sekulović
Iz kabineta predsednik Opštine Budva naveli su da će Carević i u narednom periodu nastaviti sa doniranjem mesečnih primanja onima kojima je novac neophodan za osnovne životne potrebe, skrećući tako na simboličan način pažnju društva na one među nama kojima malo našeg razumevanja i humanosti može mnogo da znači.
- U vremenu epidemije koja preti da ostavi pogubne ekonomske posledice, solidarnost i briga o drugima je naša ljudska i građanska dužnost - ističe se u saopštenju Predsednika Opštine Budva Marka Carevića.
BONUS VIDEO:
VESNA MEDENICA STIGLA U SDT: Bivša predsednica Vrhovnog suda stigla na saslušanje

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)