UPRAVA policije Crne Gore saopštila je večeras da će po okončanju policijsko - tužilačke aktivnosti javnost biti obaveštena o navodima portala Libertas, koji je preneo dokument Europola u kojem, između ostalog, stoji da su aktivni policajci Petar Lazović i Ljubo Milović članovi kavačkog kriminalnog klana.
U okviru ovogodišnjih kulturnih programa u Herceg Novom, održana je promocija knjige „O srpskoj umetnosti s ljubavlju“ autorke Ljubice Miljković, u izdanju Fondacije „Za srpski narod i državu“.
Prvi put i jedina u Crnoj Gori hercegnovska opština pokreće program subvencionisanja radova na adaptaciji neuslovnih stambenih objekata porodicama slabijeg imovinskog stanja. Iz ovogodišnjeg budžeta ukupno 50 hiljada evra biće izdvojeno za ovu namenu.
VEĆ sedam dana manastir Đurđevi stupovi, nemanjićka svetinja iz 13. veka i sedište Mitropolije budimljansko-nikšićke, nalazi se pod neprestanim nadzorom i opsadom tajne i javne policije Crne Gore.
Komentari (0)