UBICE NOVINARA VEĆ 18 GODINA NISU PRONAĐENE: Na današnji dan likvidiran Duško Jovanović, urednik dnevnog lista Dan
27. 05. 2022. u 14:43
Na današnji dan pre 18 godina u Podgorici, ispred zgrade podgoričkog Dana, ubijen je vlasnik i glavni i odgovornik urednika tog medija, Duško Jovanović.
Povezane vesti
BRISANI FAJLOVI O UBIJENOM DUŠKU JOVANOVIĆU: Incident u RTV Podgorica na godišnjicu smrti vlasnika "Dana"
Na dan kada se obeležavalo 22 godine od ubistva Duška Jovanovića, u RTV Podgorica je obrisano oko dve hiljade fajlova i dokumentarni film o ovom zločinu, koji je do danas ostao nerasvetljen. Međutim, kasnije se saznalo da je zahvaljujući sistemu zaštite koji je uveden pre sedam meseci kompletan obrisani materijal je ipak „preživeo“
28. 05. 2026. u 21:49V.K.
Najnovije iz rubrike
KNEŽEVIĆ OPISAO PREMIJERA NA KONCERTU: Riki Martin stavio maramicu i vrcka kukovima, Spajić kao da ga je struja ubila
PREMIJER Crne Gore Milojko Spajić od muke je za stolom skakao i treskao rukama kao da ga je struja ubila kad je pevač Riki Martin stavio plavu maramicu i vrckao kukovima, kaže lider DNP Milan Knežević.
03. 06. 2026. u 18:00
ŠAMAR LAŽNIOJ DRŽAVI: Sve veća podrška inicijativi za otpriznavanje tzv. Kosova u Crnoj Gori
OPŠTINSKI odbor Nove srpske demokratije (NSD) u Pljevljima podržava inicijativu za otpriznavanje samoproglašene nezavisnosti tzv. Kosova.
03. 06. 2026. u 09:35
ZA MANDIĆA SRBIJA JE OKUPATOR CRNE GORE: Stranka predsednika Skupštine podržala sporni deo Zakona o potomcima dinastije Petrović
JOŠ jednu čašu žuči ispio je srpski narod u Crnoj Gori. Ovog puta pre dve noći kada je u državnom parlamentu glasovima većine usvojen Zakon o statusu potomaka dinastije Petrović Njegoš.
03. 06. 2026. u 07:00
POSLE SEKS AFERE - SAVETNICA: Mirjana Pajković vraćena u Ministarstvo za ljudska prava Crne Gore na osnovu kvalifikacija
BIVŠA generalna direktorka Direktorata za ljudska prava Mirjana Pajković, koja je nedavno podnela ostavku zbog afere sa eksplicitnim snimcima, vratila se u Ministarstvo za ljudska prava Crne Gore kao samostalna savetnica!
03. 06. 2026. u 06:30
VRANEŠ U POLICIJI ZBOG SRPSKIH PESAMA: Novi skandal u Pljevljima (FOTO)
JOŠ jedan skandal i novi progon Srba u Pljevljima, obelodanio je predsednik Opštine Pljevlja dr Dario Vraneš.
02. 06. 2026. u 18:26
Komentari (0)