DRAGINJA OPET SEJE MRŽNJU: Da ima države, svi sveštenici SPC bi bili pohapšeni
U "RAZMENI" mišljenja sa premijerom Abazovićem, poslanica SDP-a Draginja Vuksanović Stanković poznata po neprestanim lažima, rekla je da ako Vlada potpiše Ugovor sa SPC to će značiti okupaciju Crne Gore.
Foto: Printskrin
- Crnogorci to nećete dozvoliti. Vaše džamije su zaštićene, a verska prava Crnogorki i Crnogoraca su ugašena. Ja nemam pravo na slobodu veroispovesti, koja mi je Ustavom zagarantovana, a to govorim u ime svih Crnogorki i Crnogoraca - kazala je.
Ona je takođe, izjavila da bi trebalo sve sveštenike SPC u Crnoj Gori pohapsiti.
- Da ima države, svi sveštenici SPC bi bili pohapšeni. To je paramilitarna organizacija, koja radi protiv interesa Crne Gore.
- Nismo mi krivi što Srbija nema svoju istoriju pa krade našu, što su oni bili pod Turcima kada smo mi imali svoju državu - nastavila je:
- Crna Gora nikad nikome nije služila, nikad nije bila vazal… problem je što sad imamo sluge. Da li vam smetaju Crnogorci? Vi ne volite Crnogorce i Crnu Goru. Da volite ne biste potpisivali ovakav Temeljni ugovor… - zaključila je.
Podsetimo, Draginja Vuksanović Stanković, uhvaćena je u laži kada je tvrdila da joj u krštenom listu piše da je "pravoslavna Crnogorka".
Preporučujemo
NAJLEPŠA FOTKA SA LETOVANjA: Tata Novak sa Stefanom - ovo će mali naslednik sigurno pamtiti
20. 07. 2022. u 08:19 >> 08:19
KRŠTENjE U BEOGRADU O KOM SE PRIČA: Torta kao Hram Svetog Save - i to nije sve (VIDEO)
19. 07. 2022. u 18:04
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (7)