NOVI HIT CRNOGORSKIH ZVANIČNIKA: Milošević izneo svoju verziju priče oko nestanka kamiona sa cigaretama (FOTO)
NAKON podnošenja ostavke na mesto direktora Uprave carina i prihoda, Rade Milošević je na crnogorskoj televiziji izneo svoju verziju priče oko nestanka kamiona sa cigaretama.

Printscreen/Youtube/Televizija Nikšić
On je potvrdio da je saslušan u policiji, da mu je oduzet službeni telefon, ali i izneo niz optužbi na račun ljudi za koje smatra da stoje iza šverca cigareta.
Ipak, jedan odgovor Miloševića za kratko vreme je na društvenim mrežama postao viralan.
Naime, na pitanje oko spaljivanja cigareta on je odgovorio:
- U ovu peć stane 20 paketa i u drugu 50 i to je 100 - rekao je Milošević, što je mnoge podsetilo na čuvenu Đukanovićevu izjavu: "...SALDO JE NULA."
Kako je to shvatila crnogorska javnost, jasno su, u šaljivim komentarima i mimovima na društvenim mrežama, objasnili korisnici. Evo jednog matematičkog primera:
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)