MEŠTANI MORINJA PROTIV SPOMEN-PLOČE: Zvaničnici CG i delegacija iz Hrvatske dočekani sa negodovanjem
10. 10. 2022. u 13:28
DVADESETAK građana onemogućava konvoju Vojske Crne Gore da prođe ka logoru Morinj gde bi zvaničnici Podgorice i Zagreba trebali da otkriju spomen-ploču.
Povezane vesti
ZBOG STAVA HRVATSKE MENJAJU I - IME BAZENA: U Kotoru pokrenuta procedura za ukidanje odluke i promenu naziva "Zoran DŽimi Gopčević"
EVROPSKI savez Kotora - SDP, Socijaldemokrate, Liberalna partija i građani - predao je juče lokalnom parlamentu predlog o pokretanju procedure za ukidanje odluke iz 2021, kojom je zatvoreni bazen poneo ime "Zoran Džimi Gopčević".
20. 03. 2026. u 07:00
PLOČA U MORINJU SRAMOTA DRŽAVE: Predstavnici nekoliko udruženja i NVO u Crnoj Gori o zahtevima iz Hrvatske
OVA Vlada Crne Gore neće moći da "odbrani" sramnu ploču Morinj!
12. 02. 2026. u 16:48V.K.
Najnovije iz rubrike
MLADI ŽELJNI OSTROGA TRAŽE SMISAO ŽIVOTA: "Novosti", među masom vernika, sa hiljadama njih iz Crne Gore, Srbije, RS... (FOTO)
HILjADE vernika iz Crne Gore, Srbije, Republike Srpske..., juče su, kao minulih dana sa strahom Božjim pristupile ćivotu Svetog Vasilija Ostroškog, na slavi manastira Ostrog.
13. 05. 2026. u 06:30
MILI "PAO" U RIMINIJU: U Italiji uhapšen osumnjičeni za ubistvo Šćepana Roganovića (FOTO)
MILI Bajramović (33), koji se u evidenciji crnogorske policije vodi kao pripadnik "škaljarskog klana", uhapšen je u Riminiju, u Italiji, zbog sumnje da je, u februaru 2020, ubio Novljanina Šćepana Roganovića, saopšteno je u noći između ponedeljka i utorka iz Uprave policije Crne Gore.
12. 05. 2026. u 22:37
POZVAO GA DA POSETI MURINU: Jakov Milatović, predsednik Crne Gore, susreo se sa generalnim sekretarom NATO Markom Ruteom
PREDSEDNIK Crne Gore Jakov Milatović tokom predavanja na Fakultetu političkih nauka u Podgorici pozvao je generalnog sekretara NATO Marka Rutea da kada sledeći put kad dođe u Crnu Goru poseti Murino, mesto gde je u bombardovanju 1999. godine stradalo šest ljudi.
12. 05. 2026. u 22:09
ŠVERCOVAO CIGARETE VREDNE 45.OOO EVRA: Akcija Granične policija u Rožajama (FOTO)
SLUŽBENICI Regionalnog centra granične policije "Sever" lišili su slobode Dž. B. (49) iz Rožaja.
12. 05. 2026. u 19:19
KORISTILI DECU ZA PORNOGRAFIJU: U Podgorici uhapšene dve osobe
PO NALOGU državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, uhapšene su dve osobe zbog sumnje da su počinile krivična dela iskorišćavanje dece za pornografiju i nedozvoljene polne radnje na štetu dve maloletnice.
12. 05. 2026. u 16:04
VMilan
11.10.2022. 01:02
Odmah je minirajte,nek to stave ispred svoje kuce.
Nada
11.10.2022. 14:02
Koliko me sjećanje služi nije iz Srbije krenuto na Konavle nego iz C.G. Po Konavlima su bili