BIJELO POLJE: Nagrada " 3.januar" dr Kenanu Eroviću i FK Jedinstvo (FOTO)
NAJZNAČAJNIJE priznanje Opštine Bijelo Polje, nagrada "3.januar″ za 2022. godinu pripala je direktoru Opšte bolnice dr Kenanu Eroviću i FK Jedinstvo.
Foto: M.S.
Tako je odlučio žiri kojim je predsedavao Abaz Dizdarević, koji je dodelio ovo najveće opštinsko priznanje za doprinos i promociju Bijelog Polja kao i uspešnog i savesnog rada.
-Odluka je bila jednoglasna kad su u pitanju i nagrada dr Eroviću za pojedinačni učinak, iako naša odluka, obzirom na kvalitet predloženih kandidata nije bila laka. Dr Eroviću je nagrada opredeljena za sve što je uradio u razvoju Opšte bolnice u našem gradu, kao i FK Jedinstvo, koje je ove godine proslavilo vek trajanja - kazao je Dizdarević, obrazlažući odluku žirija.
Nakon saznanja da je dobio ovako prestižnu nagradu, dr Erović nije skrivao zadovoljstvo istakavši da je to satisfakcija za veliki uložen rad da Opšta bolnica dobije i izgled i uslove kakve zaslužuje i renome koji je ne tako davno imala.
- Još više sam radostan što sam ujedinio sve članove Žirija koji su mi dali jednoglasnu podršku-kazao je dr Erović.
Foto Opština Bijelo Polje
Nermin Bećirović, predsednik FK Jedinstvo naglasio da je dobijanje nagrade 3. januar samo kruna svega što je ovaj klub svetlih tradicija uradio tokom svog stogodišnjeg trajanja.
Foto Opština Bijelo Polje
Preporučujemo
ZA MILA TEŠKA GODINA: Đukanović čestitao praznike, 2022. godinu hoće da zaboravi
31. 12. 2022. u 13:57
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)