ŠTETA SE MERI U MILIONIMA EVRA: Na severu Crne Gore sve vidljivije posledice poplava, u odronima u zemlju propadale i kuće (FOTO)
POPLAVE koje su tokom prošle nedelje "pohodile" siromašni sever Crne Gore, nanele su ogromne štete u gotovo svim opštinama ba ovom području, koje se mere milionima evra!
RTV Glas Plava
Pobesnele reke i potoci koji su nosili puteve, vodovodnu i drugu komunalnu infrastrukturu, poljoprivredno zemljište, plavile kuće i gazdinstva.
Posle prestanka padavina i povlačenja u svoja korita, reke su ostavili pustoš, za čiju sanaciju će trebti mnogo vremena i "džakovi" para...
Snazi planinskih reka nisu odoleli ni stambeni objekti, o čemu svedoče gotografije sa područja Plava gde je u odronu posle "pobesnele" Komorače zemlja bukvalo progutala kuću!
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NEVREME IZAZVALO KOLAPS NA PUTEVIMA U CRNOJ GORI: Do Podgorice nemoguće doći autobusom
22. 01. 2023. u 11:11
POPLAVE NANELE OGROMNE ŠTETE BIJELOM POLjU: Počinje sanacija posledica nevremena
20. 01. 2023. u 22:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (1)