EKSPLOZIJA U NIŠKIĆU: Na "mercedes" bačena bomba
U ULICI Peta proleterska u Nikšiću jutros oko jedan sat začula se jaka detonacija.

Ilustracija policija Foto AP
Kako smo saznali, bačena je eksplozivna naprava na automobil "mercedes".
Od snažne eksplozije nije bilo povređenih, dok je na vozilu pričinjena materijalna šteta.
Za sada nije poznato ko je vlasnik vozila, kao ni mogući motivi događaja.
Preporučujemo

NOVA EKSPLOZIJA U OKOLINI BERANA: Detonacija probudila grad, oštećene dve kuće
17. 01. 2023. u 13:16

EVAKUISANI SLUŽBENICI OPŠTINE U NEGOTINU: Stigla dojava o podmetnutoj bombi u zgradi
20. 01. 2023. u 09:50

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)