PREDSEDNIK skupštinskog Odbora za bezbednost i odbranu Skupštine Crne Gore Milan Knežević upozorio je danas da je situacija u bezbednosnom sektoru sve gora i gora i da postoji opasnost da određene institucije sistema nadležne za borbu protiv organizovanog kriminala polako ulaze u monopolističke faze.
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Crne Gore saopštilo je da se sprovode terenske provere u Opštini Šavnik i da je ustanovljeno da 16 osoba koje su glasale na biračkim mestima br. 14 (selo Kruševice) i br. 1 (zgrada SO) ne borave na adresama na kojima imaju prijavljeno prebivalište. Poručuju da će protiv njih biti pokrenut upravni postupak.
LIDER Demokratske narodne partije, Milan Knežević, saopštenje DPS u kojem se navodi da je on ključna osoba koja je pripremala bivšeg visokog policijskog funkcionera Milana Paunovića za izlaganje na Anketnom odboru doživljava kao poziv na likvidaciju.
POLICIJA je Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici podnela poseban izveštaj kao dopunu krivične prijave protiv zatvorenica J.Š.(37) iz Berana i A.K.(30) državljanke Republike Srbije.
SLUŽBENICI Regionalnog centra bezbednosti „Sever“ - Odeljenja bezbednosti Plav u saradnji sa službenicima SBPK- Odseka za suzbijanje krivičnih dela trgovine ljudima, krijumčarenja ljudi su u Plavu lišili slobode J.H.(22) iz Berana.
PREŽIVEO je predsednik Skupštine Crne Gore i lider Nove srpske demokratije Andrija Mandić najprizemnije udarce opozicije u okviru tačke na kojoj se raspravljalo o inicijativi DPS i Socijaldemokrata da se on smeni. Za je glasalo 20 poslanika, dok je protiv bio 41, od 81 koliko ih ima u parlamentu.
HH
04.04.2023. 17:20
Тако је то у филџан државама! Једини спас за те посрнуле Србе у Црној Гори да се утопе у Србију, и да поново буду велики. Овако су само шибицери!
Ja
05.04.2023. 01:33
Prestanii da lupas glluposti uozbiji se !
Zoran
05.04.2023. 02:11
Posto nemozes da budes od koristi u crnu Goru idi u herson i Bahmut da pomases Ruskim trupamo odnosno Vagnerovce
Dragan
05.04.2023. 04:35
Nakon ove izjave Kneževića, se više ne zna ko je lud a ko zbunjen u političkim vrhovima Crne Gore.