POŽAR U KUĆI MASOVNOG UBICE SA CETINJA PODMETNUT? Pozvala nas je nepoznata osoba i spustila slušalicu (VIDEO)

Новости онлине

26. 04. 2023. u 11:50

BRZOM intervencijom vatrogasaca Cetinja požar u kući Vuka Borilovića, koji je 12. avgusta prošle godine ubio deset, a ranio šest osoba, sinoć je ugašen.

ПОЖАР У КУЋИ МАСОВНОГ УБИЦЕ СА ЦЕТИЊА ПОДМЕТНУТ? Позвала нас је непозната особа и спустила слушалицу (ВИДЕО)

Foto: S. Đ./Instagram/socijaldemokratecrnegore

Kako je Radio Cetinju kazao načelnik Službe zaštite i spasavanja Prijestonice Cetinje Miloš Ćećanović, brzom intervencijom vatrogasaca požar je ugašen.

„Dobili smo u 21.09 časova dojavu od nepoznate osobe koja je javila da gori kuća u Medovini i spustila slušalicu. Brzom intervencijom, bukvalno za 7-8 minuta ugasili smo požar“, kazao je Ćećanović.

U kući, kako dodaje, nije bilo nikoga.

„Srednji sprat je goreo, početni požar je bio na donjem spratu i ugašen je. Na gornjem spratu je takođe bio početni mali požar koji smo brzom intervencijom ugasili“, objasnio je Ćećanović.

U gašenju požara učestvovala su dva vozila i pet vatrogasaca. 

U toj kući stanovao je Vuk Borilović koji je 12. avgusta prošle godine u naselju Medovina ubio deset osoba, a ranio šest.

Uzrok požara se utvrđuje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SVETSKI DAN ŠTEDNJE ENERGIJE: Da živimo u skladu sa prirodom