HAPŠENJE NAKON SUKOBA U ROŽAJAMA:Zatvor nakon nasilja u porodici
U ROŽAJAMA je uhapšen, a nakon toga priveden nadležnom sudiji za prekršaje N.M. (39), koji je zbog nasilja u porodici osuđen na zatvorsku kaznu u trajanju od 15 dana posle čega je sproveden u UIKS Bijelo Polje na izdržavanje kazne.

Foto: M. Sekulović
Policiji u Rožajama je S.M. (36) iz ovog grada prijavio da je njegov brat N.M. (39), ispred porodične kuće u mestu Hurije, "citroenom" namerno udario u njegov pomoćni objekat. Policija je saznala i da je posle toga N.M. vrđao i pretio bratu i gađao ga oštrim predmetom.
U sukob se umešala i emotivna partnerka N.M. pokušavajući da ih zaustavi, ali je fizički bila napadnuta od S.M., pa je stvar došla do tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Rožajama koji se izjasnio da se radnjama N.M. i S.M. nema elemenata krivičnog dela već da je reč o prekršajima iz Zakona o zaštiti od nasilja u porodici.
- N.M. je u više navrata od strane službenika rožajske policije potraživan na kućnoj adresi u naselju Hurije, ali se nakon događaja udaljio iz porodične kuće i policijski službenici su za njim tragali, dok je protiv S.M. podneta prekršajna prijava u redovnom postupku. Nakon što je policija locirala N.M. lišen je slobode a nakon izricanja presude sproveden je u bjelopoljski zatvor - saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Preporučujemo

KOSANOVIĆ ŽESTOKO UDARIO NA SAVIĆEVIĆA: Spremali su mi saobraćajku, pa sam morao da odem
15. 11. 2023. u 14:31

VELIKA PROMENA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Od danas ništa neće biti isto, odnosi se na roditelje
RODITELjI školaraca u Srbiji od danas dobijaju automatska zvučna obaveštenja kada nastavnik u elektronski dnevnik upiše izostanak deteta sa časa ili novu ocenu. Mada su deca godinama nalazila načine da ne kažu roditeljima baš sva dešavanja u školi, to sada više neće biti moguće.
17. 04. 2025. u 11:29

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)