U ROŽAJAMA JOŠ JEDAN SLUČAJ NASILJA U PORODICI: Pretio i vređao suprugu, zaradio zatvor
ZBOG prekršaja iz Zakona o zaštiti od nasilja u porodici sudija za prekršaje u Rožajama osudio je na zatvorsku kaznu od 25 dana M. M. (61) iz Rožaja.
M. Sekulović
- Policiji je žena prijavila da je suprug M.M. (61) verbalno napao upućujući joj reči preteće i uvredljive sadržine, nakon čega je i pokušao fizički da je napadne, a u čemu ga je sprečio član porodice. Policijski službenici postupli su po prijavi, locirali M.M. i kod njega pronašli nož koji su oduzeli, a njega lišili slobode - saopštila je policija povodom još jednog slučaja nasilja u porodici u Beranama.
Njemu je posle privoženja kod sudije za prekršaje izrečena kazna zatvora od 15 dana, te je sproveden u UIKS Bijelo Polje na izdržavanje zatvorske kazne.
Preporučujemo
GOLOOTOČANI U ZABORAVU: Milatović apeluje da se donese Zakon o rehabilitaciji političkih zatvorenika
21. 01. 2026. u 05:00V.K.
ŠĆEKIĆI ISPLIVALI KRST:Bogojavljenje svečano obeleženo na svetim vodama Lima
19. 01. 2026. u 17:38
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)