U ZATVORU DILOVAO KOKAIN, EKSTAZI I MARIHUANU: Krivična prijava protiv pritvorenika u Spužu

Milutin SEKULOVIĆ

14. 12. 2023. u 10:02

POLICIJA iz Danilovgrada podnela je krivičnu prijavu protiv pritvorenika Istražnog zatvora UIKS - P.M. (23) zbog sumnje da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.

У ЗАТВОРУ ДИЛОВАО КОКАИН, ЕКСТАЗИ И МАРИХУАНУ: Кривична пријава против притвореника у Спужу

Foto Arhiva

- Službenici zatvora su 3. jula u zajedničkom kupatilu, u bojleru, pronašli tri pvc pakovanja sa sadržajem bele praškaste materije, biljne materije zelene boje i tableta roze boje. Hemijskim veštačenjem utvrđeno je da se radi o opojnim drogama - 22.7 grama kokaina, 1.1 gram marihuane i četiri grama ekstazija u tri cele i izlomljenim delovima tablete - saopštila je Uprava policije Crne Gore.

Protiv pritvorenika P.M. u redovnom postupku podneta je krivična prijava zbog sumnje da je izvršio ovo krivično delo.

-Sumnja se da je pronađena droga bila namenjena daljoj prodaji pritvorenicima unutar Istražnog zatvora - kažu iz policije.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DIRLJIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.

19. 09. 2025. u 15:33

Komentari (0)

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)