TRAGEDIJA U NOVOGODIŠNJOJ NOĆI: Poginuo mladić (17) u Podgorici, još 4 osobe povređene u saobraćajnoj nesreći
SEDAMNAESTOGODIŠNjI F. V. poginuo je u saobraćajnoj nesreći na Bulevaru Vilija Branta u podgoričkom naselju Zlatica, prenose Vijesti.
Foto: Uprava policije Crne Gore
U nesreći, koja se desila oko 20.40 časova, povređene su još četiri osobe.
Iz Operativno - komunikacionog centra Uprave policije rečeno je da su povređene osobe transportovane u Urgentni blok Kliničkog centra Crne Gore.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO - ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Preporučujemo
POKROVSK PRED PADOM, RUSKI VOJNICI U CENTRU GRADA: "Situacija je više nego kritična, ubijaju nam ljude"
NAJMANjE 250 ruskih vojnika nalazi se u Pokrovsku, gde učestvuju u uličnim borbama i ubijaju ukrajinske vojnike, posebno operatere dronova, prenosi Ukrajinska pravda pozivajući se na oficire iz dve brigade koje deluju u tom području.
25. 10. 2025. u 19:17
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)