LJAGOM I DANAS PUCAJU U PAVLA: I NVO protiv predloga da ulicu u Podgorici imenuju po bivšem ministru Bulatoviću
20. 03. 2024. u 07:45
NEVLADINE organizacije, njih 23, uputile su apel predsedniku Demokratske Crne Gore Aleksi Bečiću, da utiče na odbornike te stranke u Skupštini Podgorice da povuku predlog za imenovanje ulice u glavnom gradu po Pavlu Bulatoviću, bivšem ministru policije Crne Gore i vojnog SRJ. Predlagači ove inicijative su Vladimir Čađenović i Mitar Vuković.
Povezane vesti

PUCNJAVA U PODGORICI: Muškarac pogođen u glavu
VEČERAS se u blizini crkve Sveti Đorđe u Podgorici, neposredno ispod brda Gorica, dogodila pucnjava.
29. 05. 2025. u 22:44

KRVAVE RUKE SEDME UPRAVE: Bivši savetnik za bezbednost o zloglasnom sektoru DB, na čelu kolone Delić, Usenagić, Lazović, Golubović
OTVARANjEM parlamentarne istrage i formiranjem Anketnog odbora, pred poslanicima Skupštine Crne Gore naći će se slučajevi politički motivisanih ubistava koja su se dogodila od uvođenja višestranačja do danas, kao i fizički napadi i prebijanja novinara i drugih slobodnih intelektualaca od strane policijskih službenika poznatih kao "crne trojke", a za koje su se u javnosti pojavljivale informacije da su bile zadužene za prebijanje političkih neistomišljenika tadašnje vlasti.
29. 05. 2025. u 07:00

DETALJI PUCNJAVE U PODGORICI: Ranio komšinicu, a onada je presudio sebi
PODGORIČANKA B.B. teško je ranjena večeras, oko 20 sati u podgoričkom naselju Stara varoš.
25. 04. 2025. u 22:38
Najnovije iz rubrike

MUK I PANIKA U KONCERNU „VIJESTI“: Nova era kuca na redakcijska vrata nakon kraha „Šolakove šeme“
PODGORIČKE „Vijesti“, dugo percipirane kao simbol uređivačke linije koju je u senci kontrolisao kontroverzni biznismen Dragan Šolak, nalaze se pred prelomnom tačkom u svojoj istoriji.
17. 07. 2025. u 12:38

"POTOP" ILI "HAPŠENJE" BRODOVA: Predlog resornog ministarstva, da Crnogorska plovidba proda plovila, uzburkao pomorce
DRŽAVA više nema zakonskih mogućnosti da pomaže Crnogorskoj plovidbi, pa je zbog toga i predloženo da ta kompanija proda svoja dva broda i tako pokuša da se spreči njihovo "hapšenje" u nekoj od svetskih luka. Ovo saopštenje Ministarstva pomorstva podiglo je buru među pomorcima, ali i političkim oponentima, koji smatraju da prodaja dva broda "Kotor" i "21. maj" znači kraj ove privredne grane u Crnoj Gori.
17. 07. 2025. u 10:46V.K.

VLADE DIVAC: Uspešno završena rehabilitacija u Institutu Igalo
Košarkaška legenda Vlade Divac uspešno je završio medicinsku rehabilitaciju u Institutu „Dr Simo Milošević“ u Igalu, nakon operacije kuka, koja je obavljena u Risnu posle saobraćajne nezgode koju je imao početkom leta, saopštili su iz Instituta.
17. 07. 2025. u 10:06

PRVI SNIMCI SA MESTA UBISTVA: "Novosti" u Podgorici - pripadnik kavačkog klana podlegao povredama (FOTO/VIDEO)
U PUCNjAVI koja se dogodila danas, u Staroj varoši u Podgorici, oko 13.30 časova, ubijen je Igor Nedović (29), saopšteno je nezvanično CdM-u iz policije. Policija traga za počiniocem.
16. 07. 2025. u 15:28

UBIJEN IGOR NEDOVIĆ U PODGORICI: Ranjeni pripadnik kavačkog klana podlegao povredama
U PUCNjAVI koja se dogodila danas, u Staroj varoši u Podgorici, oko 13.30 časova, ubijen je Igor Nedović (29), saopšteno je nezvanično CdM-u iz policije. Policija traga za počiniocem.
16. 07. 2025. u 14:50
Komentari (0)