„NE ČUJEM TE OD MIG-OVA“: Milan Knežević brutalno odgovorio poslaniku DPS, na njegovo "tužakanje" Briselu (FOTO)
- ALO, jesi li to ti Jevto? Okreni nulu, ništa te ne čujem od MIG-ova. Ili pošalji poruku ako ti je hitno, sad kreću tenkovi.
DNP
Ovako je lider DNP i poslanik u Skupštini Crne Gore Milan Knežević, odgovorio na Iks platformi, potpredsedniku i poslaniku DPS Jevtu Erakoviću, koji je "tužakao" Briselu njega i predsednika Skupštine Crne Gore Andriju Mandića, zbog prisustva na združenoj taktičkoj vojnoj vježbi Vojske Srbije sa bojevim gađanjem "Vihor 2024" na Privremenom poligonu "Pešter".
– Andrija Mandić, predsednik Skupštine Crne Gore i član Saveta za odbranu i bezbednost Crne Gore prisustvuje vojnoj vežbi Vojske Srbije sa bojevom municijom. Naravno u društvu Milorada Dodika i Milana Kneževića. Halo Brisel, da li se čujemo od gruvanja haubica - napisao je Eraković na društvenoj mreži Iks, ne proprativši da je NATO pakt, kojem je "pisao" imao svog predstavnika na poligonu u Pešteru, u liku komandanta KFOR-a, general-majora Ozkana Ulutaša.
Turski general Ulutaš komandant je i i dvojici pripadnika Vojske Crne Gore, koji su na Kosmetu u okviru snaga KFOR, koje bi trebalo da obezbede mir i sigurnost u južnoj srpskoj pokrajini.
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Tramp šalje Madura u logor Gvantanamo, preti mu smrna kazna; Rodriges prkosi Trampu (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 22:46
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)