"BERANSKA STAZA SMRTI" ODNELA I PETI ŽIVOT: Devojku (16) kolima ubio maloletnik bez dozvole, pa pobegao
06. 11. 2024. u 20:42 >> 20:45
DEVOJKA I. Š. (16) godina, poginula je večeras oko 19 sati na pisti napuštenog aerodroma u Beranama!
Povezane vesti
KNJIGU NAPISAO PALCEM LEVE RUKE: Cerebralno paralizovani Uroš Joksimović (20) iz Berana u Bogu i molitvi nalazi smisao i utehu
KROZ molitvu razgovaram sa Bogom o svemu što me tišti. Svaki put me molitva čini boljim i jedina mi je želja da ostanem zauvek dostojan božije ljubavi.
16. 03. 2026. u 16:10
ŠĆEKIĆI ISPLIVALI KRST:Bogojavljenje svečano obeleženo na svetim vodama Lima
Bogojavljenje je na, po tradiciji, izuzetno svečan način obeleženo u Beranama, sedištu Eparhije budimljansko-nikšićke.
19. 01. 2026. u 17:38
Najnovije iz rubrike
Trostruko ubistvo na Starom aerodromu: Opsadno stanje u Podgorici
TRI osobe ubijene su u podgoričkom naselju Stari aerodrom. Ubica, još nije uhapšen.
21. 04. 2026. u 14:30
Opšta histerija Hrvata: Udarili na Mandića zbog sećanja na Jasenovac
NAJAVA predsednika Skupštine Crne Gore Andrije Mandića da će danas biti obeležen Dan sećanja na žrtve genocida u logorima Jasenovac, Mauthauzen i Dahau, nakon što je u junu 2024. vladajuća većina usvojila rezoluciju o Jasenovcu, što je tada izazvalo napetosti u odnosima sa zvaničnim Zagrebom, koji je uzvratio blokiranjem zatvaranja poglavlja sa EU, izazvala je bes kod Hrvata.
21. 04. 2026. u 07:00
Logom nameću identitet: U Crnoj Gori podeljena mišljenja o obaveznoj upotrebi znaka "Da je vječna" na službenim aktima
VLADA Crne Gore nedavno je usvojila vizuelni identitet kojim se obeležava 20 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore.
21. 04. 2026. u 06:30
Saslušavaju sina ubijene novinarke: Nova sednica Anketnog odbora za prikupljanje informacija o gradnji vetroparka ''Možura''
NOVINAR sa Malte, Metju Karuana Galicija, dobitnik Pulicerove nagrade, biće jedan od saslušanih u vezi sa aferom "Možura".
20. 04. 2026. u 23:50
Aco Đukanović: Biran je dan kad ću biti uhapšen
U OSNOVNOM sudu u Nikšiću danas je održana kontrola optužnice koju je Osnovno državno tužilaštvo u tom gradu podnelo protiv Aca Đukanovića, zbog sumnje da je počinio krivično delo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
20. 04. 2026. u 20:00
Komentari (0)