NERED I PANIKA U DISKOTECI: Tri puta zvao da prijavi postojanje bombe u nikšićkom klubu, izrečene mere
DRŽAVNI tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću predložio je da se odredi pritvor za M.B. zbog sumnje da je dva puta pozivao policiju i saopštavao da je u jednoj diskoteci u Nikšiću postavljen ekpsloziv.

Foto: B. Dabić
Iz Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) u Nikšiću je saopšteno da je državni tužilac, nakon saslušanja doneo i rešenje o zadržavanju M.B. zbog osnovane sumnje da je izvršio produženo krivično delo izazivanje panike i nereda.
"Sud je M.B. izrekao mere nadzora zabranu napuštanja boravišta i obavezno povremeno javljanje Upravi policije. Postoji osnovana sumnja da je M.B. 18. i 19. oktobra 2024.godine tri puta pozivao policiju i saopštavao da je u jednoj diskoteci u Nikšiću postavljen ekploziv koji će se aktivirati u određeno vreme, čime su službenici policije i druge nadležne službe dovedene u zabludu da je postavljena eksplozivna naprava i time izazvao paniku i uznemirenje građana", piše u saopštenju ODT Nikšić.
(Kurir)
BONUS VIDEO:
Heroina opozicije Seka Aleksić u bosanskoj diskoteci pevala “umri do zore” na dan žalosti
Preporučujemo

POSLE CELODNEVNE ZASEDE: Velika akcija policija, zaplenjeno 50 kg marihuane
06. 11. 2024. u 19:37

DROGA KOD ŠEZDESETOGODIŠNjAKA: U Odžacima pronađena oprema za narkotike
06. 11. 2024. u 15:45

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)