SNIMLJEN UBICA KAVČANA U BEKSTVU? Da li je ovo likvidator Lipovine i Pejakovića - mladić sa kapuljačom uleće u parkirani auto i beži (VIDEO)
07. 11. 2024. u 14:46
U Podgorici su juče, na kružnom toku ka Nikšiću, iz automatskog oružja ubijeni Cetinjani Petar Lipovina (41) i Žarko Pejaković (25), pripadnici kavačkog klana.
Povezane vesti
MILI "PAO" U RIMINIJU: U Italiji uhapšen osumnjičeni za ubistvo Šćepana Roganovića (FOTO)
MILI Bajramović (33), koji se u evidenciji crnogorske policije vodi kao pripadnik "škaljarskog klana", uhapšen je u Riminiju, u Italiji, zbog sumnje da je, u februaru 2020, ubio Novljanina Šćepana Roganovića, saopšteno je u noći između ponedeljka i utorka iz Uprave policije Crne Gore.
12. 05. 2026. u 22:37
Šaranović izrešetan iz osvete: Novi detalji naredbe o sprovođenju istrage protiv "škaljaraca" zbog šest likvidacija
SLOBODAN Šaranović, usmrćen je u martu 2017. iz bezobzirne osvete, a za tu likvidaciju bilo je planirano da ubicama bude isplaćeno po pola miliona evra. Da je ubistvo naručeno, tvrdi se u naredbi o sprovođenju istrage, koju je Specijalno državno tužilaštvo Crne Gore podiglo protiv osmorice pripadnika barskog ogranka "škaljarskog klana".
23. 04. 2026. u 22:12
Iskaz mrtvog Mustafe sad je važan dokaz: Uhapšeni "škaljarci" povezani sa ubistvima Željka Bulatovića, Marka Sjekloće i Ilije Krstića
SPECIJALNO državno tužilaštvo Crne Gore, na osnovu skaj-komunikacije, sumnjiči navodne pripadnike barskog ogranka "škaljarskog klana", koji su uhapšeni u utorak, da su počinili i učestvovali u više ubistava, a po nalogu sada pokojnog Alana Kožara.
23. 04. 2026. u 06:45
Škaljarca pokušali da ubiju pred sinom i suprugom: Krsto Vujić stabilno posle četvrtog pokušaja atentata
NOVLjANIN Krsto Vujić (44), koji važi za visokorangiranog člana "škaljarskog klana", juče je u Barseloni preživeo i četvtrti pokušaj likvidacije.
15. 04. 2026. u 21:07
Najnovije iz rubrike
MILAN KNEŽEVIĆ DOBIO JEZIVU PRETNJU: "Tamo gde misliš da si siguran, e pa nisi..."
POSLANIKU i lideru Demokratske narodne partije (DNP) Milanu Kneževiću upućene su nove pretnje putem društvene mreže Instagram.
14. 05. 2026. u 12:43
KNEŽEVIĆ PORUČUJE: DNP vodi politiku u skladu sa interesima građana Crne Gore
ODBORNICI Skupštine opštine Zeta usvojili Deklaraciju o poništenju odluke o priznanju tzv. Kosova. Konstatovano je da su sve dosadašnje Vlade ignorisale većinski stav građana Crne Gore i da su Kosovo i Metohija sastavni dio Srbije.
14. 05. 2026. u 08:22
"NIJE DOVOLJNO DA NA SVADBAMA DIŽEMO TRI PRSTA I PEVAMO O KiM" Knežević: Zeta je imala moralnu obavezu da izvuče nož iz leđa bratske Srbije
NAKON što je Skupština opštine Zeta usvojila Deklaraciju o poništenju priznanja tzv. Kosova na svojoj teritoriji, pokretač ove inicijative i lider Demokratske narodne partije Milan Knežević, poručio je da je ovo samo prvi korak u "istiskanju" odluke iz 2008. godine.
14. 05. 2026. u 08:02
NOVI OBRUČ OKO MILA ĐUKANOVIĆA: Kakve mogu da budu posledice odluke Višeg suda u Podgorici u slučaju "Telekom Crne Gore"
AFERA „Telekom“ koja dugo trese crnogorsku političku scenu imaće nastavak zahvaljujući odluci Višeg suda u Podgorici koji je ocenio da u ovom slučaju nije nastupila zaszatrelost krivičnog gonjenja.
14. 05. 2026. u 07:00
LITIJE PEČAT PROMENA: Jakov Milatović na izložbi, u susret obeležavanju Dana nezavisnosti Crne Gore
PREDSEDNIK Crne Gore Jakov Milatović u susret obeležavanju Dana državne nezavisnosti danas je ispred zgrade Predsednika u Podgorici otvorio izložbu pod nazivom „20 godina u 20 slika“ - vizuelna istorija države. Izložba je podsetnik na najvažnije trenutke savremene crnogorske istorije.
13. 05. 2026. u 22:32
Komentari (0)