NOVO HAPŠENJE ZA DVOSTRUKO UBISTVO "KAVČANA": Policija "zaokružila slučaj", privedena i žena (FOTO)

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

23. 11. 2024. u 13:00

KRIMINALISTIČKA policija uhapsila je sinoć još jednu osobu za koju se veruje da je imala ključnu ulogu u organizaciji dvostrukog ubistva, kada su 6. novembra na kružnom toku u Podgorici usmrćeni Cetinjani Petar Lipovina i Žarko Pejaković. Policija je hapšenje, prema nezvaničnim podacima Vijesti, izvela sinoć na severu nakon čega je osumnjičeni priveden u podgoričku policiju.

НОВО ХАПШЕЊЕ ЗА ДВОСТРУКО УБИСТВО КАВЧАНА: Полиција заокружила случај, приведена и жена  (ФОТО)

FOTO: POGREBNOCETINJE.ME / SCREENSHOT/profimedia/printsrkin

Prema podacima Vijesti, policija veruje da u ovom trenutku „policijski zaokružila slučaj“, odnosno da zna sve učesnike ovog dvostrukog ubistva, ali i imena svih koji se dovode da su bili u logistici ili direktni izvršioci zločina.

FOTO: POGREBNOCETINjE.ME / SCREENSHOT

 

Polovinom novembra, Viši sud u Podgorici odredio je pritvor do 30 dana Aleksandru Daciću, Nikoleti Uskoković i Miljanu Marijanoviću, koji se dovode u vezu sa ubistvom Petra Lipovine i Žarka Pejakovića.

Ta trojka, kako se veruje, pritvorena je zbog sumnje da su pripadnici škaljarskog kriminalnog klana dok su ubijeni Cetinjani Lipovina i Pejaković navodno bili članovi suprotstavljenog – kavačkog klana, te da su pomagali u logistici zločina.

FOTO: POGREBNOCETINjE.ME / SCREENSHOT

 

Pritvor je određen zbog opasnosti od bekstva, opasnosti od uticaja na svedoke i opasnosti od ponavljanja krivičnog dela.

Izrešetani na kružnom toku

Sačekuša u kojoj su ubijeni Lipovina i Pejaković dogodila se 6. novembra oko 15.00 časova u Podgorici, na prometnom kružnom toku prema Cetinju i Nikšiću, a ubijeni su se nalazili u automobilu marke BMW, kada je na njih ispaljeno više od 30 metaka.

Trojica ubica sačekali su u žbunju da naiđe automobil Cetinjana, a potom u velikoj gužvi na kružnom toku, prišli i sa proširenja iz automata ispalili metke.

Cetinjani su na mestu ostali mrtvi, a prava je sreća što u tom zločinu nije stradao neko od prolaznika i učesnika u saobraćaju.

(Vijesti)

JEZA U NOVOSADSKOM NASELjU: Sin ubio majku, pa joj odsekao glavu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

NEOČEKIVANO: Evo šta radi Ana Ivanović, dok svet priča o razvodu! Srpkinja iznenadila sve (FOTO)