"O BOŽE, ZAŠTO UZIMAŠ DOBRE DUŠE" Ovo je dečak (13) kog je Martinović ubio na Cetinju - Drugovi se opraštaju od njega (FOTO)

Марија Стевановић
Marija Stevanović

02. 01. 2025. u 12:48

JEDNA od 12 žrtava Aleksandra Martinovića koji je juče na Cetinju počinio masakr je i dečak M.V. (13).

О БОЖЕ, ЗАШТО УЗИМАШ ДОБРЕ ДУШЕ Ово је дечак (13) ког је Мартиновић убио на Цетињу - Другови се опраштају од њега (ФОТО)

Foto: Društvene mreže

Prijatelji se od mališana opraštaju na društvenim mrežama uz fotografije i tužne poruke. 

"Ko će sad da me nervira, pa da me nasmeje svojim odgovorom. O Bože moj, zašto uzimaš dobre duše. Nijedan čas više neće biti isti bez tebe. Počivaj u miru anđele. Anđeli neka te čuvaju", piše na jednoj od fotografija. 

Foto: Društvene mreže

Kako je rekla jutros tužiteljka Andrijana Nastić, žrtve su ubijene na različitim lokacijama.

- Aleksandar Martinović ubijao je žrtve na pet različitih lokacija u tom gradu - rekla je ona nakon što je na svim lokacijama obavljen uviđaj.

Na prvoj lokaciji, podsetimo, u kafani "Velestovo" u središtu grada ubijene su četiri osobe.

Foto: S.Đ.

Na drugoj lokaciji ubio je još četiri osobe, a na trećoj dve - i to decu uzrasta 10 i 13 godina. Martinović je na četvrtoj i petoj lokaciji ubio po još jednu osobu, saopštila je Nastić.

Sve detalje u danu nakon krvavog pira na Cetinju pratite u našem blogu uživo KLIKOM OVDE.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

KRAJ: Z1 ukida emitovanje ustaške emisije Bujica