MUP CRNOE GORE IZDAO UPOZORENJE: Orkanski vetrovi - udare i do 100 kilometara na čas
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Crne Gore izdalo je upozorenje da se večeras očekuju udari vetra i do 100 kilometara na čas.
Foto: Unsplash
Direktorat za zaštitu i spasavanje Ministarstva unutrašnjih poslova poslao je upozorenje svim učesnicima u sistemu zaštite i spasavanja i ukazao na potrebu podizanja operativne spremnosti.
Crnogorski MUP je izdao upozorenje na osnovu podataka Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju Crne Gore, prenosi Tanjug pisanje crnogorskih medija.
Prema prognozi, u Crnoj Gori se noćas i u naredna dva do tri dana očekuje jak severni i severoistočni vetar sa udarima i do 100 kilometara na čas.
Očekuju se uglavnom slabe do umerene padavine, u većini kontinentalnih predela Crne Gore očeuje se sneg, a na primorju kiša.
(sputnikportal.rs)
BONUS VIDEO - PIJAN VOZIO 200 NA SAT PO SURČINU: Presretači zaustavili džip kanadskih tablica
Preporučujemo
CRNOGORCI SVE VIŠE U KREDITIMA: Zvanični podaci - dugovi prema bankama veći za pola milijarde evra
09. 01. 2025. u 06:15V.K.
EPILOG PRETRESA U ROŽAJAMA: Uhapšen ''vlasnik'' puške, pištolja, municije
07. 01. 2025. u 22:15
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)