PUŠTENI IZ PRITVORA POSLE SKORO TRI MESECA: Na slobodi trojica Nikšićana uhapšena zbog natpisa "Kosovo je Srbija"
NIKŠIĆANI Rajko Krivokapić, Marinko Jovanović i Dragutin Lalatović, koji su krajem novembra uhapšeni na Kosovu, pušteni su iz pritvora.

Foto P. Milošević
Oni su na putu prema Gračanici, gde bi trebalo da se sastanu sa njihovom advokaticom.
Vest o njihovom oslobađanju potvrdio je i predsednik Opštine Nikšić Marko Kovačević.
Podsetimo, trojicu Nikšićana - Rajka Krivokapića (34), Marinka Jovanovića (24) i Dragutina Lalatovića (24), uhapsila je tzv. kosovska policija 24. novembra 2024. nakon proslave ktitorske slave u Visokim Dečanima. Na registarskim tablicama kola kojima su došli na KiM bio je natpis "Kosovo je Srbija".

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)