ZLOČIN, A NE ŽELEZNIČKA NESREĆA: Obeležena godišnjica tragedije na Bioču
22. 01. 2025. u 17:11
JADNA je ona zemlja koja ubija svoje građane, a štiti krivce, lopove i ubice.
Povezane vesti

JEDNA OD NAJVEĆIH TRAGEDIJA U ISTORIJI CRNE GORE: Ministarka saobraćaja Maja Vukićević položila venac na spomenik na Bioču
Ministarka saobraćaja Maja Vukićević sa saradnicima u ime Vlade Crne Gore položila je venac na spomenik žrtvama na Bioču, u znak sećanja na najveću železničku nesreću koja se u tom mestu desila pre devetnaest godina.
23. 01. 2025. u 15:27
Najnovije iz rubrike

PROSLAVLJEN DAN VODA: Hercegnovski Vodovod nagradio najbolje radnike
Zahvalnice i tri novčane nagrade uručene su najboljim radnicima hercegnovskog Vodovoda povodom Dana voda.
01. 04. 2025. u 16:13

OBELEŽAVANJE SVETSKOG DANA SVESNOSTI O AUTIZMU: Crna Gora za nema registar osoba sa poremećajima iz spektra autizma
Svetski dan svesnosti o autizmu 2. april, obeležavaju različitim aktivnostima i u hercegnovskom Dnevnom centru za decu sa smetnjama u razvoju .
01. 04. 2025. u 15:56

ARAPI "ZALJULJALI" VEĆINU U VLADI CRNE GORE: Dogovori sa UAE iza leđa koalicionih partnera
POTPISIVANjE sporazuma premijera Milojka Spajića sa predstavncima vlade Ujedinjenih Arapskih Emirata o ekonomskoj saradnji i zajedničkom ulaganju na svetkovini u Predsedničkoj palati u Abu Dabiju, neočekivano je zaljuljalo odnose u parlamentarnoj većini.
01. 04. 2025. u 06:30V.K.

RANJEN U PUCNJAVI, PREMINUO U URGENTNOM CENTRU: Novi detalji obračuna u Zeti
Policija traga za dvadesetpetogodišnjim Dejanom Đinovićem, zbog sumnje da je danas, hicem iz pištolja, naneo smrtonosne povrede Zoranu Nikolovu (44), koji se ranije prezivao Ajković.
31. 03. 2025. u 18:05

IMA RANJENIH U PUCNJAVI U CRNOJ GORI: Policija hitno izašla na teren
MUŠKARAC sa inicijalima Z.A. (25) ranjen je danas u ugostiteljskom objektu u Zeti.
31. 03. 2025. u 16:25
Komentari (0)