Radovi na rekonstrukciji dela Njegoševe ulice u centru Herceg Novog koji, kako smatraju u NVO Ekološko društvo Boke Kotorske, ugrožavaju poslovanje privrednika u ovom delu grada, bili su povod protesta organizovanog ispred zgrade Opštine.
LjUBO Šarović, otac ubijenog Stefana Šarovića, apelovao je na nadležne institucije u Crnoj Gori da preuzmu odgovornost, da počnu da rade svoj posao i da sa ulica uklone, kako je naveo, presuđene ubice.
"GOSPODINE Milatoviću, volio bih da Vas mogu nazvati “predsjedniče”, ali poslije sinoćnjeg ustaškog skandiranja na Maksimiru: “ubij Srbina”, i Vaše šaolin poze u svečanoj loži, mislim da Vam je i ovo “ gospodin “ previše od mene", piše u otvorenom pismu crnogorskom predsedniku Milan Knežević.
SRAMOTNA dešavanja u Zagrebu na utakmici Hrvatska – Crna Gora ne mogu se posmatrati samo kao sportski incident. Ona su brutalno ogledalo odnosa prema Srbima, prema Crnoj Gori, ali i ponižavajuće servilnosti naše vlasti, piše Dražen Živković, glavni i odgovorni urednik TV PRVA i osnivač portala BORBA.
Komentari (0)