HAPŠENJE U NIKŠIĆU: Prodavao drogu u dvorištu osnovne škole
SLUŽBENICI Regionalnog centra bezbednosti ''Zapad'' – Odeljenja bezbednosti Nikšić lišili su slobode osobu koja je prodavala opojnu drogu u dvorištu škole.

V.K.
- Zbog sumnje da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga službenici Jedinice za borbu protiv droge su po nalogu Višeg državnog tužilaštva u Podgorici, lišili slobode .G.(18) iz Nikšića, koji je od strane policijskih službenika, zatečen u dvorištu jedne osnovne škole u Nikšiću nakon prodaje droge drugom licu za određeni iznos novca - saopštila je policija,.
D.G. će uz krivičnu prijavu biti sproveden na dalje postupanje Višem državnom tužilaštvu u Podgorici.
Takođe, policija je protiv A.Č.(19) koji je od njega kupio opojnu drogu, podnela prekršajnu prijavu zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga.

AMERIKO, SPREMI SE: Iran uzvraća udarac
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 15:33

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)