EKSPLOZIJA NA PLAŽI U BUDVI: Povređeno dvoje dece
RONILAČKA boca eksplodriala je na kupalištu Ploče u Budvi i tom prilikom je povređeno dvoje dece. Jedno od njih je iz Srbije.
Foto: A. Rovčanin
Dečak (13) bio je najmanje 50 metara vazdušne linije od mesta gde je boca eksplodirala, ali ga je metal koji je odleteo pogodio u ruku. On je nakon ukazane pomoći u Kliničko-bolničkom centru u Kotoru, prebačen u risansku bolnicu, prenose Vijesti.
Maloletnik iz Srbije, javio se na ukazivanje pomoći u Hitnoj medicinskoj pomoći u Budvi, i njemu su konstatovane lakše povrede.
(Informer)
Preporučujemo
GOLOOTOČANI U ZABORAVU: Milatović apeluje da se donese Zakon o rehabilitaciji političkih zatvorenika
21. 01. 2026. u 05:00V.K.
ŠĆEKIĆI ISPLIVALI KRST:Bogojavljenje svečano obeleženo na svetim vodama Lima
19. 01. 2026. u 17:38
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)