PREDSEDNIK Skupštine Crne Gore Andrija Mandić saopštio je da smatra neprihvatljivim eventualno uvođenje zabrana ulaska u Crnu Goru novinarima, političarima, sportistima i intelektualcima, navodeći da bi takvi potezi predstavljali korak unazad.

Komentari (0)