IZ BERANA KRENULA AUTO LITIJA PREMA BIJELOM POLJU: Nastavak vožnje posle susreta sa policijom
AUTO LITIJA od nekoliko stotina automobila iz Berana, Bijelog Polja i Andrijevice krenula je u nedelju veče sa aerodroma u Beranama u pravcu Bijelog Polja.

Foto Ivangrad studio
Na Bioču, mestu između dve opštine, ogromnu kolonu zaustavio je višestruki kordon policije.
Posle kraćeg razgovora „bez zatezanja“, učesnicima auto litije iz Berana dozvoljeno je da odu do Ribarevina, odakle su se vratili prema svom gradu, dok su učesnici nesvakidašnje litije iz Bijelog Polja vožnju takođe završili u svom mestu.
Auto litija u nedelju se vozila povodom obeleežavanja 12. jula – praznika prvovrhovnih apostola Petra i Pavla, koji su zaštitnici Bijelog Polja.

Foto Ivangrad studio

Foto Ivangrad studio
Preporučujemo

PREKRŠAJNE PRIJAVE POSLE AUTO LITIJE U BERANAMA: Istakli zastave "druge države"
11. 07. 2020. u 07:55

ON PRAVI "HODAJUĆE IKONE": Fotograf iz Berana, objektivom "opevao" dostojanstven bunt Vasojevića
12. 07. 2020. u 10:51 >> 10:51

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (3)