DUŠKO MARKOVIĆ: Poštujemo Crkvu i vernike u Crnoj Gori
PREMIJER Crne Gore Duško Marković izjavio je na predizbornom skupu DPS-a da ta stranka poštuje i Crkvu i vernike i da u Crnoj Gori ima mesta za sve.
Foto: Tanjug
Marković je na skupu u Zagoriču rekao da DPS nikada, nijednog građanina, nijednog svog člana nije pitala u koju Crkvu ide i kojem Bogu se moli, prenosi portal Vijesti.
-Mi poštujemo i Crkvu i vernike. U Crnoj Gori ima mesta za sve, i tako će ostati dok je ove politike, i dok je ovakve Crne Gore- rekao je Marković.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (9)