OSNOVNO državno tužlaštvo u Pljevljima formiralo je predmet povodom prijave građanina kao i povodom navoda koji su se pojavili u pojedinim medijima da je Sanin Raščić, predsednik Omladine Socijaldemokrata Pljevlja, svojim izjavama o prirodi i motivima napada koji se 1. septembra desio u Pljevljima na njegovu štetu, izazvao paniku među građanima u Crnoj Gori.
I mesec nakon što im je upućen prvi apel iz NVO „Bijeli štap“da iz nacrta zakona o jedinstvenom veštačenju invaliditeta, izuzmu od obaveze ponovnog veštačenja osobe sa urođenim invaliditetom, odgovora nadležnih nema.
DOBROVOLjNI davaoci krvi u Herceg Novom, među najaktivnijim i najboljim u Crnoj Gori, konačno su dobili transfuziološko odelenje u Bolnici Meljine i rešili višedecenijski problem zbog koga su, kada su davali krv, putovali u Kotor i dalje, jer u Meljinama nije bilo transfuziologije.
ČETIRI osobe povređene su u udesu koji se dogodio jutros u 3.30 u Rafailovićima. Oni su transportovani u kotorski Klinički centar gde im se ukazuje lekarska pomoć.
PO TREĆI put od početka godine, obijena je Crkva Svetog arhangela Mihaila na groblju Gvozden Brijeg u Baru, saopštila je danas Mitropolija crnogorsko-primorska.
zoki
05.09.2020. 19:20
Moze on 15 - 20 godina u buvaru - šta je to - mlad je on , može da izdrži
Boris
06.09.2020. 06:20
Nerede izaziva odlazeci rezim kriminalca M.Djukanovica
Najax
07.09.2020. 17:41
Ko ce onog retarda da bije? Priroda ga vec istukla