CRNOJ GORI IZRUČEN IGOR MAŠANOVIĆ: Osumnjičen za saučesništvo u ubistvu Radomira Đurićkovića
OSUMNjIČENI za saučesništvo u ubistvu Radomira Đurićkovića, Cetinjanin Igor Mašanović (24) izručen je Crnoj Gori sa Kosova i Metohije.
Foto Depositphotos
To je zvanično saopšteno iz crnogorske policije.
Mašanovića se, piše u saopštenju, potražuje na osnovu naredbe Višeg suda u Podgorici radi njegovog prisustva krivičnom postupku koji se vodi protiv njega zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u saizvršilaštvu, kao i krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
- Službenici Sektora kriminalističke policije, Odseka za međunarodnu operativnu policijsku saradnju INTERPOL-EUROPOL-SIRENE su uz asistenciju službenika Sektora specijalne policije sproveli I.M. u Više državno tužilaštvo na dalju nadležnost - piše u saopštenju.
Pored Mašanovića, za ovo delo osumnjičeni su još Vukan Vujačić i Mario Milošević koji se optužnicom tereti da je u oktobru 2016 na Cetinju ispalio smrtonosne hice u Đuričkovića.
Preporučujemo
ON JE UBICA STRAHINjE STOJANOVIĆA: Rasvetljeno ubistvo na Novom Beogradu
21. 09. 2020. u 16:03
FOTOGRAFIJE HAPŠENjA ZORANA MARIĆA: Ubio Ljiljanu pa zapalio njeno telo!
21. 09. 2020. u 12:55
KORONA PRESEK ZA CRNU GORU: Još 226 zaraženih korona virusom, preminule dve osobe
20. 09. 2020. u 21:08
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)