KRIVOKAPIĆ O ODNOSNIMA SA SRBIJOM: Ne možemo državu sa kojom imamo rodbinske, prijateljske i kumovske veze proglašavati za neprijatelja

В. К.

22. 09. 2020. u 17:36

CRNA Gora ne može Srbiju, sa kojom ima rodbinske, prijateljske i kumovske veze proglašavati za neprijatelja.

КРИВОКАПИЋ О ОДНОСНИМА СА СРБИЈОМ: Не можемо државу са којом имамо родбинске, пријатељске и кумовске везе проглашавати за непријатеља

Foto: D. Milovanović

Ovo je objavio danas na Twitter nalogu nosilac liste koalicije “Za budućnost Crne Gore” Zdravko Krivokapić.

-To nije dobro ni za koga. Srbijanci i Crnogorci su uvek u istoriji živeli izuzetno dobro. To najbolje svedoči kralj Nikola. Mi takve odnose moramo da gajimo - objavio je Krivokapić, dodajući da dve države imaju izuzetne potrebe za ekonomskom saradnjom.

-Najveći deo tih naših uvozno-izvoznih transakcija ide ka Srbiji - poručio je Krivokapić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (5)

ISTINA O ATENTATU NA ŠEŠELJA: Lider radikala preživeo zahvaljujući pratiocu