ODUZETO 5 PUŠAKA, DVE BOMBE I MUNICIJA Budvanka uhapšena zbog arsenala oružja

Б. Дабић

27. 10. 2020. u 14:16

ZBOG veće količine oružja i municije u ilegalnom posedu, budvanska policija je uhapsila G.P. (66) iz Budve.

ОДУЗЕТО 5 ПУШАКА, ДВЕ БОМБЕ И МУНИЦИЈА Будванка ухапшена због арсенала оружја

Foto: PU

Tokom pretresa stana i drugih prostorije u naselju Palestina koje koristi G.P. policija je pronašla i oduzela pet pušaka, dve ručne bombe i 945 komada municije različite vrste i kalibra.

Budvanki G.P.  se na teret stavlja krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija. Osnovni državni tužilac iz Kotora Žarko Pajković odredio je zadržavanje od 72 sata Budvanki G. P. (66) kod koje je  policija pronašla arsenal oružja.

Policija istražuje vezu Budvanke G. P. sa M. P. kod koga je, takođe, pre nekoliko dana u naselju Palestina pronađeno u nelegalnom posjedu više komada oružja
Podsetimo, veća količina oružja: više pušaka, pištolja i preko 260 komada munije različite vrste i kalibra, pronašla je policija u Budvi tokom pretresa stana i prostorija koje koristi M.P. (69) iz Berana. Beranac je uhapšen, a oduzeto oružje i municija biće upućeni u Forenzički centar radi veštačenja.

Budvanka će sutra biti privedena sudiji za istragu Osnovnog suda u Kotoru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

DOKTORI MI NISU DALI NI DA ŽIVIM: Kemal zadnje trenutke doživeo na dijalizi - uz CIGARU