PODRŠKA KOLEGAMA NA JUGU: Protest ugostitelja u Beranama
Oko 50 vlasnika ugostiteljskih objekata iz Berana, okupili su se u petak u glavnoh gradskoj ulici pružajući podršku ugostiteljima iz Podgorice, Budve, Cetinja, Ulcinja i Kotora najavili protest u Podgorici.

Foto: M.S.
Razlog- zbog odluka Nacionalnog koordinacionog tijela (NKT) da im, usled povećanog broja inficiranih novim virusom COVID-19, zabrani rad.
Ugostitelji su aplauzom, pružili podršku zdravstvenim radnicima u znak zahvalnosti za trud i napore koje ulažu u borbi protiv koronavirusa.
-Jednoglasni smo u stavu da ugostitelji u Crnoj Gori nisu krivci za novonastalu situaciju, tako da zahevamo od NKT-a da preispita svoje odluke, ime Udruženja beranskih ugostitelja Sanja Rugovac.
Preporučujemo

CRNI REKORD U BIH: U poslednja 24 sata je prijavljeno 1.886 novozaraženih virusom korona
06. 11. 2020. u 14:00

OPADA BROJ NOVOOBOLELIH U SLOVENIJI Jedna cifra ipak je zabrinjavajuća
06. 11. 2020. u 11:47

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)