AKO UHAPSE NEKOG OD ĐUKANOVIĆA, JAVNO ĆU SE IZVINITI! Medojević poručio: Podržaćemo vladu Krivokapića, iako neće demontirati DPS
LIDER Pokreta za promjene, članice Demokratskog fronta, Nebojša Medojević izjavio je da će njegova stranka podržati vladu koju je predložio mandatar Zdravko Krivokapić, ali ta vlada, tvrdi, neće demontirati DPS Mila Đukanovića.
Foto: Arhiva
Medojević kaže da je to vlada Mila Đukanovića i, kako navodi, „Druge familije“ u kojoj je polovina službenika iz DPS-a.
- Mi ćemo glasati za vladu, ali ova vlada neće demontirati DPS. Naprotiv. Njen cilj je rušenje DF-a. Ja sam bio protiv Krivokapića jer ga nisam poznavao. Andrija Mandić je njega (Krivokapića) predložio jer su ga njemu predložili vladika Joanikije, Gojko Perović i Vlado Božović. Ja sam bio protiv. I bio sam u pravu - navodi se u saopštenju Medojevića, preneo je portal RTCG.
Ova vlada, smatra Medojević, neće ništa menjati, već će suprotno tome, štiti tajkune „Prve i Druge familije“.
- Uostalom videćemo, da li će uhapsiti bilo koga od porodice Đukanović. Za koje postoje dokazi. Ako to urade, ja ću se javno izviniti. Odbrojavaćemo svaki dan i prozivati Krivokapića da hapsi Đukanoviće - naveo je Medojević.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KOLjENŠIĆU MANjA KAZNA: U Podgorici presuda za pomaganje u ubistvu Nikole Bojovića
20. 05. 2026. u 21:18
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (3)