MILAN KNEŽEVIĆ OTKRIO: Abazović dao garancije Milu da prva familija neće biti hapšena!

Novosti online

12. 12. 2020. u 20:34

U EPIZODI “Na kafi sa Dritanom” gost je bio Milo Đukanović. Osim obveznica od 750 miliona za narod, date su i garancije da nema hapšenja prve familije, saopštio je danas predsednik Demokratske narodne partije Milan Knežević.

МИЛАН КНЕЖЕВИЋ ОТКРИО: Абазовић дао гаранције Милу да прва фамилија неће бити хапшена!

Foto: Printskrin

- Andrija Mandić i ja dvije i po godine svakog drugog ponedeljka u Centru bezbednosti. Tri godine bez pasoša. E neće da može - naveo je jedan od lidera Demokratskog fronta na Tviteru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (3)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju