KNEŽEVIĆU JE DOSTA ČEKANJA: Neka sutra dođe kod mene da mu objasnim...
PREDSEDNIK DNP-a i jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević pozvao je ministra unutrašnjih poslova Sergeja Sekulovića da više, kako je istakao, ne moli direktora Uprave policije Veselina Veljovića da ode.
Foto: Printscreen
- Neka već sutra dođe kod mene da mu objasnim kako će u skladu sa zakonima smeniti direktora policije i njegove zamenike. Sve se može kad se hoće. Tik-tak, tik-tak - napisao je Knežević na Tviteru.
Preporučujemo
MEDOJEVIĆ JASNIJI NEGO IKADA: Sramno je trčati u ambasade po mišljenje
13. 12. 2020. u 15:45
MILAN KNEŽEVIĆ OTKRIO: Abazović dao garancije Milu da prva familija neće biti hapšena!
12. 12. 2020. u 20:34
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)