GROBLJE ZA LJUBIMCE: Gradonačelnik Vuković posetio azil za napuštene životinje i obećao

PRVI čovek Podgorice Ivan Vuković, tokom posete podgoričkom azilu za pse, obećao je da će glavni grad sledeće godine početi da radi na realizaciji projekata - izgradnji parka i groblja za kućne ljubimce.

ГРОБЉЕ ЗА ЉУБИМЦЕ: Градоначелник Вуковић посетио азил за напуштене животиње и обећао

Foto PG Biro

Građani i predstavnici nevladinog sektora godinama apeluju na gradsku administraciju, ukazujući na tu potrebu i činjenicu da zbog nepostojanja groblja za životinje, vlasnici zakopavaju uginule životinje po parkovima, što predstavlja opasnost od zaraze.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest