OPŠTINSKI ODBOR PRAVE CG-BUDVA: Dajemo potpunu podršku predsedniku Opštine Budva Marku Batu Careviću
NAKON sve češćih informacija da je proces konstituisanja lokalne vlasti u Budvi zapao u problem zbog navodnih višestranih borbi za funkcije, fotelje i pozicije, osećamo potrebu uz ozbiljnu dozu odgovornosti da obavestimo građane Budve da je stav Prave Crne Gore - Prave Budve, kao jednog od aktera pomenutog procesa, isključivo orjentisan ka jednom cilju i svi potezi koje preduzimamo povodom toga su u službi tog cilja.
Povezane vesti

UKINUT PCR TEST ZA SVE KOJI U SRBIJU DOLAZE IZ OVIH 5 ZEMALJA: Čadež ocenio - Dobar dokaz da je region naša zajednička kuća
PREDSEDNIK Privredne komore Srbije Marko Čadež ocenio je da je ukidanje obaveznog PCR testa za sve koji u Srbiju dolaze iz Severne Makedonije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Albanije i Bugarske, još jedna dobra odluka za ekonomsku saradnju u regionu.
14. 01. 2021. u 14:40

ONAMO NAMO, ZA BRDA ONA: Sveštenici manastira Đurđevi stupovi otpevali čuvenu pesmu - prizori iz Berana ostavljaju bez reči (VIDEO)
SVEŠTENSTVO Eparhije budimljansko-nikšićke, naložilo je u sredu veče badnjake pred manastirom Đurđevi stupovi u Beranama, katedralnom manastiru Eparhije, poštujući mere donesene povodom pandemije korona virusa.
14. 01. 2021. u 01:40

DOČEK PRAVOSLAVNE NOVE GODINE U CRNOJ GORI: "Veseli se srpski rode" - orilo se Podgoricom, slavilo se i u Draču (VIDEO)
VELIČANSTVENE scene večeras u glavnog gradu Crne Gore.
13. 01. 2021. u 22:37 >> 08:50

TEMA "OPSTRUKCIJE U KOHABITACIJI": Krivokapić pozvao na sastanak Đukanovića, Abazovića i Bečića
CRNOGORSKI premijer Zdravko Krivokapić uputio je poziv na sastanak predsedniku Crne Gore Milu Đukanoviću, potpredsedniku Vlade Dritanu Abazoviću i predsedniku Skupštine Aleksi Bečiću.
13. 01. 2021. u 21:27

UČITELJICA NA BELOM HLEBU: Rada Višnjić, koja je ostala bez posla zbog odbrane svetinja, zaboravljena
UČITELjICA osnovne škole "Jugoslavija" u Baru Rada Višnjić, jedna od junakinja litija i pružanja otpora režimu Mila Đukanovića, čiju represiju je osetila na svojoj koži ostajući bez posla, još tumara nakon pada bivše vlasti.
14. 01. 2021. u 08:25
Najnovije iz rubrike

HERCEG NOVI PROSLAVIO VIDOVDAN: „Dušu nahranili i skupili blago koje se ne troši“
Svetom liturgijom, uz prisustvo brojnog vernog naroda, obeležen je u crkvi Lazarica na Vidovom vrhu iznad Herceg Novog, još jedan praznik Svetog Cara Lazara i Carice Milice – Vidovdan. Vidovdanska akademija održana je u Dvorani Park.
28. 06. 2025. u 15:35

UNIŠTAVANJE ČEKA 3,5 TONA DROGE: Evo kako će Crna Gora da se reši zaplenjenih narkotika
Oko 3,5 tone pravosnažno oduzete droge biće uništeno u Crnoj Gori u okviru velike međuresorne akcije koju sprovodi Komisija formirana radi rešavanja problema pretrpanih sudskih depoa.
27. 06. 2025. u 19:41

PRONAŠLI IM ŠIPKE, BOKSERE, NOŽEVE I ELEKTROŠOKERE: U Podgorici uhapšeno pet maloletnika zbog nanošenja teških povreda vršnjacima
Više od polovine Holanđana priznaje da ponekad vozi bicikl pod uticajem alkohola ili droga, pokazala je anketa koju je sprovela osiguravajuća kompanija "Unive".
27. 06. 2025. u 18:36

POSLE KITA I - OGROMNA SABLJARKA: Novi snimak sa Crnogorskog primorja, građani u neverici (VIDEO)
JOŠ se nisu osvestili od pojave kita u hercegnovskom zalivu, a građane sa Crnogorskog primorja danas je dočekalo još jedno iznenađenje.
27. 06. 2025. u 00:42

SUMNJA NA ZLOUPOTREBU SLUŽBENOG POLOŽAJA: Krivična prijava protiv bivšeg direktora Doma zdravlja
Krivičnu prijavu protiv bivšeg direktora hercegnovskog Dom zdravlja A.Đ. (44) podnela je policija u Herceg Novom, po nalogu i u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom, zbog sumnje da je zloupotrebio službeni položaja u produženom trajanju.
25. 06. 2025. u 14:46
Komentari (0)