PODRŽALA KOLEGINICU VESNU BRATIĆ I POSLALA VAŽNU PORUKU: Napad na jednu je napad na sve nas
TAMARA Srzentić, ministarka javne uprave, digitalnog društva i medija osvrnula se na Tviteru povodom skandalozne karikature, koja je uzburkala domaću javnost, šaljući podršku koleginici Vesni Bratić.

Foto: Jutjub/Printskrin
-Na najgori i najprimitivniji način napadnuto je dostojanstvo jedne žene, a napad na jednu je napad na sve nas. Zajedno – snažnom osudom i bezrezervnom podrškom, treba da učinimo sve da Crna Gora bude društvo u kome će se svaka devojčica, devojka i žena, bez obzira na njenu različitost, osećati bezbedno i sigurno!
Bojana Jokić, predsjednica LGBT Forum Progresa i građanski aktivista, podnela je prijavu Upravi policije zbog objavljivanja skaredne fotografije pravoslavnog sveštenika i ministarke prosvete, nauke, kulture i sporta Vesne Bratić.
Preporučujemo

SRAMNA FOTOMONTAŽA: Društvenim mrežama kruži slika gole ministarke i sveštenika (FOTO)
21. 01. 2021. u 17:41

PREMINULE ČETIRI OSOBE: Virusom korona u Crnoj Gori inficirano još 419 osoba
21. 01. 2021. u 17:53

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

DRASTIČNO SE PROMENIO: Kako danas izgleda Enes Begović nakon gubitka sina?
ENES BEGOVIĆ doživeo je porodičnu tragediju u junu 2023. godine, kada mu je preminuo sin.
10. 06. 2025. u 17:38
Komentari (0)