MILO ĐUKANOVIĆ RAZGOVARAO SA AMERIČKOM AMBASADORKOM: Tema - "smirivanje tenzija u Nikšiću"

MILO Đukanović razgovarao je sa ambasadorkom SAD Džudi Rajzing Rajnke o potrebi smirivanja tenzija u Nikšiću i važnosti očuvanja integriteta predstojećih izbora u tom gradu.

МИЛО ЂУКАНОВИЋ РАЗГОВАРАО СА АМЕРИЧКОМ АМБАСАДОРКОМ: Тема - смиривање тензија у Никшићу

Foto služba predsednika

Iz Službe za informisanje predsednika Crne Gore je ranije danas saopšteno da je Đukanović primio Rajnke sa kojom je razgovarao o perspektivi partnerskih i savezničkih odnosa između dve države i aktuelnim prilikama u Crnoj Gori.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Prvi snimci sa mesta ubistva Darka Veskovića zvanog Prika